Hakkımızda

1990 yılında kurulmuş olan su, atık su, katı atık ve yenilebilir enerji alanlarında danışmanlık, projelendirme, uygulama ve yatırım hizmetleri sunan bir çevre mühendisliği firmasıyız.

Çeyrek yüzyıla yaklaşan deneyimimizle, her sektörden müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru şekilde analiz ederek, projelendirmeden tesis işletmesine kadar teknolojik ve ekonomik açıdan sürdürülebilir çözümler sunuyoruz. Kamu ve özel sektör için finansmanı firmamız tarafından sağlanan, yap-işlet veya yap-işlet-devret modeliyle gerçekleştirilen, “anahtar teslim” çevre projeleri hazırlıyoruz.

Bir çok uluslararası müteahhit firma ile uzun soluklu işbirlikleri yaparak birlikte Sudan, Ürdün, Afganistan, Irak, Azerbaycan gibi ülkelerde proje ürettik ve yurtdışına da çevre mühendisliği hizmeti veren bir firma haline geldik. Avrupa ve özellikle Alman firmaları için projelendirme çalışmaları yapıyor, basınçlı tanklar, yürüme yolları gibi ürünleri Türkiye’de üreterek Almanya’ya ihraç ediyoruz.

Kurulduğumuz günden beri, ar-ge çalışmalarına ve üniversitelerle işbirliğine önem veriyoruz. İstanbul Teknik Üniversitesi ile birlikte Dünya Bankası projeleri yürüttük, 15 yıldan beri Avrupa Birliği proje fonlarından elde ettiğimiz destekler ve uluslararası proje ortaklıklarıyla, Türkiye’nin bir çok çevre koruma projesinde yer aldık.

Teknolojinin mühendislik çözümlerine kazandırdığı imkanları yakından takip ediyor ve kendi süreçlerimize hızla adapte ediyoruz. CAD programlarında en son teknolojiyi kullanarak, deniz suyu arıtma tesislerinde, atıksu geri kazanım tesislerinde ve ayrıca enerji santralları gibi yüksek mühendislik ve iş güvenliği standartları isteyen projelerde müşterilerimize hizmet veriyoruz. Avrupa’daki bir enerji santralının arıtma tesisleri için Alman çözüm ortaklarımızla en son teknoloji ürünü 3 D çizim yazılımı ile geliştirdiğimiz proje bunun bir örneğidir.

Belediyeler ve kamu kuruluşları için pek çok su, atıksu ve katı atık projelerini hayata geçirdik. Türkiye’de ilk kamu desalinasyon (deniz suyundan içme suyu elde etme) projesinde rol aldık. Belediyelerin hızla ve kolaylıkla uygulayabileceği geri kazanım tesislerinin tip projelerini hazırladık.

Tasarım ve projelendirme süreçlerinde, dünyada geçerli olan tüm proses hesaplamalarını, yerel koşullara uygulamak için saha deneyimlerini önemseyerek kendi geliştirdiğimiz yazılımlar ile tesis tasarımlarında, güvenli ve hızlı çözümler üretebiliyoruz.